NAJWIĘKSZE HITY MUSICALI

23 listopada 2023, 19.00

NAJWIĘKSZE HITY MUSICALI!

Niepowtarzalne wydarzenie w wykonaniu najlepszych solistów oraz Grand Royal Orchestry.

Program jest oparty na kanwie najbardziej znanych utworów musicalowych ze światowego repertuaru.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z takich musicali, jak: Upiór w Operze”, „Skrzypek na dachu”, „Koty”, „Grease”, „Mamma Mia” oraz wiele innych.

Niesamowici wykonawcy wprowadzą widzów w wyjątkowy nastrój, zaś energia znakomitego zespołu przeniesie Państwa w niezwykły świat musicali.

Zapraszamy na wyjątkowe show, będące świętem muzyki rozrywkowej w najlepszym wydaniu.

W niezwykłej muzycznej podróży śladami musicali będzie towarzyszyć jedyna w swoim rodzaju Grand Royal Orchestra, złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków, którzy tworzą niesamowity zespół.

Muzycy pracowali m.in. z takimi sławami, jak: Gordon Haskel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski.

Bilety dostępne na stronie KupBilecik.pl.

Zapraszamy!