Czerwiec '21

po wt śr cz pt so nd
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >

Dla dzieci

 

  Muzyka od zawsze była przyjacielem i przewodnikiem człowieka. Towarzyszy mu nieprzerwanie przez tysiąclecia. Wyraża uczucia, myśli i mocje. Zmieniała się i rozwijała. Jest poruszającym zmysły i wyobraźnię zapisem historii świata. Filharmonia Łódzka tę historię już od 105 lat opowiada.

 

  Do wysłuchania muzycznej opowieści zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, Uczniów i ich Rodziny. Obcowanie z muzyką w wyjątkowy i niezwykle korzystny sposób wpływa na proces uczenia się, poszerza horyzonty poznawcze oraz kształtuje poczucie estetyki, a także pomaga nabyć, jakże potrzebną w dzisiejszych czasach, umiejętność skupienia się.

 

  Filharmonia Łódzka zaprasza rodziny, całą społeczność przedszkolną i szkolną do udziału w wydarzeniach umożliwiających poznanie tajników muzyki, korzyści płynących ze  słuchania muzyki, a także uczestniczenie w jej tworzeniu.

 

  We wrześniu rozpoczęliśmy kolejny sezon artystyczny. Przygotowaliśmy bogatą ofertę koncertów i warsztatów edukacyjnych oraz szeroki repertuar koncertów symfonicznych i kameralnych. Zajęcia edukacyjne poprowadzą doskonale do tego przygotowani muzycy i pedagodzy.

 

  Muzyką bawimy i edukujemy zarówno niemowlęta, kilkulatki, przedszkolaki i dzieci ze szkoły podstawowej. Nie każdy musi zostać muzykiem, ale każdy może zostać jej słuchaczem i wielbicielem. Nasze zajęcia mogą także pomóc zbudzić i rozwinąć drzemiący w dziecku talent muzyczny.

 

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie terminarzami wydarzeń edukacyjnych. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Dodatkową naszą propozycją jest Karta Podarunkowa. Proponujemy jej zakup jako formę nagrody dla uczniów i nauczycieli za uzyskane wyniki w nauce i zaangażowanie w działalność placówki.

 

  Wspólnie oczarujmy muzyką kolejne pokolenia dzieci i młodzieży.

 

BABY BOOM BUM

FILHARMONIA Z KLASĄ

ODKRYWCY MUZYKI

DZIECIĘCY UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY

BAWIALNIA

 

 

Ponadto bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w koncertach Młodego Słuchacza:

 

22.11.2019 g. 10:00 Koncert dla Młodego Słuchacza Muzyka z Krecika

 

05.12. 2019 g. 10:00 Koncert dla Młodego Słuchacza Architektura

 

 

Czerwiec '21

K

Czerwiec '21

Brak wydarzeń w danym miesiącu

K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.