Lipiec '24

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >

Dla dzieci

Muzyka zawsze była przyjacielem i przewodnikiem człowieka. Towarzyszy mu nieprzerwanie przez tysiąclecia. Wyraża uczucia, myśli i mocje. Zmieniała się i rozwijała. Jest poruszającym zmysły i wyobraźnię zapisem historii świata. Filharmonia Łódzka tę historię już od ponad 100 lat opowiada.

 

Do wysłuchania muzycznej opowieści zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, Uczniów i ich Rodziny. Obcowanie z muzyką w wyjątkowy i niezwykle korzystny sposób wpływa na proces uczenia się, poszerza horyzonty poznawcze oraz kształtuje poczucie estetyki, a także pomaga nabyć, jakże potrzebną w dzisiejszych czasach, umiejętność skupienia się.

 

Filharmonia Łódzka zaprasza rodziny, całą społeczność przedszkolną i szkolną do udziału w wydarzeniach umożliwiających poznanie tajników muzyki, korzyści płynących ze  słuchania muzyki, a także uczestniczenie w jej tworzeniu.

 

W sezonie artystycznym 2023/2024 przygotowaliśmy bogatą ofertę koncertów i warsztatów edukacyjnych oraz szeroki repertuar koncertów symfonicznych i kameralnych. Zajęcia edukacyjne poprowadzą doskonale do tego przygotowani muzycy i pedagodzy.

 

Muzyką bawimy i edukujemy zarówno niemowlęta, kilkulatki, przedszkolaki i dzieci ze szkoły podstawowej. Nie każdy musi zostać muzykiem, ale każdy może zostać jej słuchaczem i wielbicielem. Nasze zajęcia mogą także pomóc zbudzić i rozwinąć drzemiący w dziecku talent muzyczny.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie terminarzami wydarzeń edukacyjnych. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Dodatkową naszą propozycją jest Karta Podarunkowa. Proponujemy jej zakup jako formę nagrody dla uczniów i nauczycieli za uzyskane wyniki w nauce i zaangażowanie w działalność placówki.

 

Wspólnie oczarujmy muzyką kolejne pokolenia dzieci i młodzieży!

 

W sezonie 2023/2024 polecamy nasze stałe cykle, o których szczegółowe informacje znajdą Państwo pod podanymi poniżej linkami.

 

BABY BOOM BUM

ODKRYWCY MUZYKI

BAWIALNIA

 

 

 

 

Lipiec '24

Lipiec '24

Brak wydarzeń w danym miesiącu