Bilety/Ulgi/Rabaty

Filharmonia Łódzka po kilku miesięcznej przerwie, spowodowanej panującą w Polsce epidemią wirusa SARS-CoV-2, wznawia swoją działalność koncertową.

Obowiązujące zasady organizacji i przebiegu wydarzeń organizowanych przez FŁ w sezonie 2020/2021 przyjęte zostały w oparciu o wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Osoby przychodzące do Filharmonii Łódzkiej w celu dokonania zakupu/zwrotu biletów oraz udziału w wydarzeniu zobowiązane są do zachowania rozwagi i uprzedniej, właściwej oceny swego stanu zdrowia, tak by nie narażać siebie i innych osób na zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Przed dokonaniem zakupu biletów, rezerwacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń

Słuchacze zobowiązani są do wypełnienia, a następnie pozostawienia pracownikom FŁ przy okazywaniu biletu, oświadczenia o stanie zdrowia zawierającego m.in. klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające FŁ udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników wydarzenia. Niewypełnienie oświadczenia i niezaakceptowanie obowiązującego regulaminu równoznaczne jest z brakiem możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania

Informujemy, że ogłoszony w Polsce stan epidemii koronawirusa SARS-CoV2 oraz wprowadzane lokalnie, w reakcji na wzrost zakażeń, dodatkowe obostrzenia, mogą wpłynąć na zaplanowaną aktywność artystyczną. Nie można wykluczyć konieczności dodatkowego ograniczenia liczby miejsc na widowni (co czwarte miejsce) lub nawet odwołania koncertu, w celu dostosowania działalności instytucji do bieżących wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Filharmonia podejmie wszystkie niezbędne działania umożliwiające jak największej grupie słuchaczy udział w koncercie. Słuchacze będą również niezwłocznie informowani o zmianach za pomocą elektronicznych środków przekazu: strony internetowej FŁ, profilu FŁ na Facebooku oraz mailingu.

 

  • W związku z decyzją Metropolitan Opera transmisje oper w ramach cyklu „The Met: Live in HD” zostały odwołane do końca roku 2020. Będziemy Państwa na bieżąco informować o terminie wznowienia transmisji.
  • FŁ zawiesza do odwołania sprzedaż wejściówek, działalność Bawialni, możliwość korzystania z systemu wirtualnej rzeczywistości VR, a także spotkania w ramach cyklu warsztatów „Odkrywcy muzyki” (warsztaty prowadzone będą online na profilu Od Malucha do Melomana na Facebooku), Baby Boom Bum i DUA.
  • Bilety na wydarzenia odwołane w Filharmonii Łódzkiej z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, które zostały kupione w kasie biletowej FŁ, można zwracać w tejże kasie.

 

 

Dyrekcja Filharmonii uprzejmie informuje, że w polityce cenowej w sezonie 2020/2021 mogą nastąpić zmiany.
Ze wzgledu na wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, FŁ udostępnia słuchaczom co drugie miejsce, tj. łącznie 329 miejsc.

 

KASA BILETOWA
tel. 42 664 79 79
bilety@filharmonia.lodz.pl
godziny otwarcia:

pon., śr., i czw. 10.00-18.00
wt. i pt. 10.00-20.00
 

Honorujemy karty płatnicze.

Bilety można nabyć na naszej stronie www i poprzez serwis internetowy Bilety24.

Należność za bilety zarezerwowane prosimy wpłacać na numer rachunku: 51 1020 3352 0000 1902 0242 2756

 

Biuro Obsługi Słuchacza
BOS zajmuje się sprzedażą biletów dla grup oraz współpracą z firmami i instytucjami.

Kontakt:
Sylwia Lewicka, tel. 663 200 902, (42) 664 79 99, sylwia.lewicka@filharmonia.lodz.pl
Anna Gaik, tel. 693 380 085, (42) 664 79 99, anna.gaik@filharmonia.lodz.pl
Michalina Kraszkiewicz, tel. 732 749 999, (42) 664 79 99, michalina.kraszkiewicz@filharmonia.lodz.pl

 

Bilety ulgowe
Na koncerty w sali koncertowej w każdej strefie cenowej oraz w sali kameralnej obowiązują bilety normalne i ulgowe.
Ulgi przysługują: uczniom, studentom (studiów I i II stopnia oraz doktoranckich), emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym. Uczniowie szkół artystycznych i studenci uczelni artystycznych mogą kupić bilety ze specjalną, dodatkową zniżką (bilet specjalny).

Bilety ulgowe nie obowiązują na koncerty szkolne (na które jest jedna cena biletów na całej sali).

 

Karta Rodzin Wielodzietnych

Filharmonia Łódzka honoruje Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych. Okaziciel Karty może kupić bilet (pojedynczy, dla całej rodziny lub dla kilku osób) z 50% rabatem od ceny biletu normalnego.

Rabaty nie sumują się. Rabat nie obejmuje transmisji „The Met: Live In HD” i koncertów szkolnych z ceną biletu 15 PLN oraz imprez zewnętrznych. O możliwości rabatowania koncertów specjalnych decyduje Dyrekcja FŁ.

 

Karta Seniora Województwa Łódzkiego

Filharmonia Łódzka honoruje Kartę Seniora Województwa Łódzkiego. Właściciel Karty uprawniony jest do zakupu  biletu na koncerty symfoniczne, i kameralne z 25% rabatem od ceny biletu normalnego, a na koncerty organowe z 40% rabatem od ceny biletu normalnego. Rabat nie obejmuje transmisji „The Met: Live In HD” i koncertów szkolnych z ceną biletu 15 PLN oraz imprez zewnętrznych. O możliwości rabatowania koncertów nadzwyczajnych decyduje Dyrekcja FŁ.

 

Rezerwacje
Można zarezerwować bilet na wybrany koncert. Rezerwacji dokonuje się osobiście, telefonicznie (w kasie biletowej) lub e-mailem. Rezerwacja biletów obowiązuje przez 7 dni roboczych. Odbiór rezerwacji musi nastąpić do 4 dni roboczych przed datą wybranego wydarzenia. Jeśli bilety nie zostaną wykupione w tym terminie, rezerwacja będzie anulowana.

 

Zwroty
Kasa zwraca pieniądze za zakupione bilety do 5 dni roboczych przed wydarzeniem, na które je zakupiono. Należy okazać paragon fiskalny. Bilety zakupione online i w abonamencie nie podlegają zwrotowi.

 

Rabaty
W sezonie artystycznym 2020/2021 Filharmonia Łódzka honoruje Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych i Kartę Seniora Województwa Łódzkiego.

 

Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa Filharmonii Łódzkiej pozwala obdarowanemu na nabycie biletu/ów na koncerty symfoniczne i kameralne, na transmisje i retransmisje z The Metropolitan Opera oraz na koncerty i warsztaty edukacyjne. Środki zgromadzone na karcie można wykorzystywać przez cały sezon artystyczny. Minimalna kwota pierwszego doładowania to 48 PLN. Może być wyższa. Kartę można podarować dzieciom, młodzieży i dorosłym, wielokrotnie ją doładowywać na dowolną kwotę.

 

Bilet Otwarty

Wspólnie z naszym partnerem technologicznym, serwisem Bilety24, zachęcamy do wsparcia kultury i zakupu limitowanej edycji BILETÓW OTWARTYCH ONLINE. więcej informacji https://filharmonia.lodz.pl/pl/bilety/bilet-otwarty

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.