Kwiecień '20

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >

METROPOLITAN OPERA LIVE

W związku z zamknięciem instytucji kultury z powodu epidemii nowojorska Metropolitan Opera (https://www.metopera.org/) codziennie udostępnia bezpłatne retransmisje wybranych spektakli, prezentowanych wcześniej w ramach cyklu „The Met: Live in HD”. Spektakle te transmitowała także Filharmonia Łódzka. W związku z tym poniżej, w formie plików pdf, publikujemy programy do przedstawień, które były przygotowane dla widzów w Filharmonii.  Zachęcamy do zapoznania się z librettami oraz interesującymi omówieniami współpracujących z nami autorów. Mamy nadzieję, że uczyni to obcowanie ze sztuką operową przeżyciem jeszcze ciekawszym i bardziej kompletnym.  

Programy można czytać online lub pobrać pliki na własny komputer.

Programy do kolejnych spektakli będą publikowane sukcesywnie wraz z ogłaszaniem przez Metropolitan Opera tytułów następnych transmisji.

 

Tristan i Izolda

Walkiria

Śpiewacy norymberscy

Tannhauser

Cyrulik sewilski

Dialogi karmelitanek

Makbet

Poławiacze pereł

Norma

Aida

Dziewczyna z Dzikiego Zachodu

Cosi fan tutte

Romeo i Julia

 

Możliwość obcowania ze sztuką operową w najlepszym światowym wykonaniu dają Państwu transmisje przedstawień z nowojorskiego teatru „The Met: Live in HD”. Bez konieczności długich i męczących podróży, za kwotę znacznie niższą niż bilet do The Metropolitan Opera  można w czasie rzeczywistym posłuchać i obejrzeć spektakle wystawiane na amerykańskiej scenie.

Obecnie widzowie oglądający transmisje pod szyldem „The Metropolitan Opera: Live in HD” współtworzą wielotysięczną publiczność w ponad 60 krajach świata. Sztuką w mistrzowskim wykonaniu wszyscy melomani rozkoszują się w tym samym czasie.

PLAN TRANSMISJI W SEZONIE 2019/2020

 

 

KARNETY DO KUPIENIA

W lipcu i pierwszej połowie sierpnia kasa będzie nieczynna, w tym czasie karnety będzie można kupić wyłącznie online. Bilety na pojedyncze spektakle będą w sprzedaży od września.

Ceny biletów i karnetów:
pojedyncze bilety w cenie 80 PLN (I strefa na widowni, w karnecie 480 PLN), 10 przedstawień
pojedyncze bilety w cenie 60 PLN (II strefa na widowni, w karnecie 360 PLN), 10 przedstawień
pojedyncze bilety w cenie 40 PLN (III strefa, nie wchodzi w abonament)

 

Kwiecień '20

K
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.