Informacje ogólne

 

Szanowni Państwo, informujemy, że działalność Filharmonii Łódzkiej została zawieszona do odwołania, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020: https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-przedluzone-do-odwolania.

 

Jesteśmy dla Państwa dostępni zdalnie od poniedziałku do piątku (g. 9.00-15.00).

Wszelkich informacji na temat odwołanych koncertów i zwrotu biletów udziela Biuro Obsługi Słuchacza:

Anna Gaik anna.gaik@filharmonia.lodz.pl, tel. 693 380 085

Michalina Kraszkiewicz michalina.kraszkiewicz@filharmonia.lodz.pl tel. 732 749 999

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz cierpliwość.

 

Zwrot biletów:

  1. Bilety na wydarzenia odwołane w Filharmonii Łódzkiej z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, które zostały kupione w kasie biletowej FŁ, można zwracać w kasie biletowej od 25 maja 2020.
  2. Kasa biletowa w dniach od 25.05.2020 do 30.06.2020 czynna będzie w godzinach: pn., śr., czw. 10-16; wt., pt. 12-18.
  3. Wakacyjny okres pracy kasy podany będzie w późniejszym terminie.
  4. Zwroty za bilety i abonamenty zakupione przelewem dokonywane będą na bieżąco w najbliższym czasie.
  5. Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Będą one jednak pomniejszone o koszt prowizji. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.
  6. W celu uzyskania zwrotu za zakupione bilety na imprezy impresaryjne, takie jak: Spektakl Teatru Piasku Tetiany Galitsyny pt. „Mały Książę” z 22.03.2020 bardzo prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem wydarzenia.
  7. W kwestii koncertów czerwcowych oraz możliwości zakupu biletów, a także dokonywania rezerwacji będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.
  8. Rezerwacje i bilety zakupione w marcu na wydarzenia w miesiącu czerwcu zachowują ważność.
  9. Karty podarunkowe zachowują ważność do 31.12.2020 roku.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM ZWROTU BILETÓW  wkasie biletowej Filharmonii Łódzkiej w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 

 


NEWSLETTER
Najlepszym sposobem, by śledzić aktualne informacje na temat nadchodzących koncertów, sprzedaży biletów i innych aspektów działalności Filharmonii, jest cotygodniowy newsletter. Można się na niego zapisać na stronie internetowej Filharmonii Łódzkiej.

 

 

 

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.