Kwiecień '20

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
15
16
 
 
 
20
21
23
 
 
 
1
2
3
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >

Bawialnia

 

Bawialnia to nowe miejsce w Filharmonii Łódzkiej zaprojektowane i przygotowane z myślą o dzieciach. To miejsce, gdzie mogą spędzić ciekawie i aktywnie czas, podczas gdy ich rodzice słuchają koncertu.

 

W bawialni dzieci w wieku od 3 do 10 lat przebywają pod opieką wykwalifikowanych opiekunów. Przygotowaliśmy dla nich szereg atrakcji, związanych z tematyką muzyczną: zabawki, gry planszowe i na konsolę, proste instrumenty, a także ciekawe i dostosowane do wieku podopiecznych filmy edukacyjne. Szczególną atrakcją bawialni jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej, za pomocą której można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy.

 

Bawialnia jest czynna w piątki w czasie koncertów symfonicznych. Przeznaczona jest tylko dla dzieci, których rodzice lub opiekunowie słuchają danego dnia koncertu. Koszt skorzystania z bawialni to 15 PLN. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy w kasie biletowej Filharmonii Łódzkiej. 

 

 

Projekt „KULTURA 3D. Rozbudowa infrastruktury kulturalnej dla nowoczesnej i wielofunkcyjnej Filharmonii Łódzkiej” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

 

 

 

Kwiecień '20

Brak wydarzeń w danym miesiącu

K
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.