Sierpień '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie

KONCERT SYMFONICZNY W HOŁDZIE ELŻBIECIE CHOJNACKIEJ W DRUGĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI

31 maja 2019, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

Koncert z możliwością skorzystania z bawialni dla dzieci. Cena biletu do bawialni – 15 PLN. Więcej informacji – w kasach FŁ

Zapraszamy na spotkanie przedkoncertowe, które poprowadzi Marcin Majchrowski. Początek o g. 18.15.

Elżbieta Stefańska – klawesyn

Dawid Runtz – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna FŁ

Krzysztof Penderecki - Partita na koncertujący klawesyn, gitarę elektryczną, gitarę basową, harfę, kontrabas i orkiestrę kameralną

Wojciech Kilar - Preludium chorałowe

Henryk Mikołaj Górecki - Koncert na klawesyn i orkiestrę smyczkową op. 40

Maurice Ravel - Suita orkiestrowa "Moja matka gęś", II Suita orkiestrowa "Dafnis i Chloe"

Koncert pod patronatem Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w ramach przedsięwzięcia TUTTI.pl promującego wykonawstwo muzyki polskiej.