Październik '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie

KONCERT SYMFONICZNY

13 kwietnia 2019, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 48-34 PLN, ulgowy 36-24 PLN

Zapraszamy na spotkanie przedkoncertowe, które poprowadzi Piotr Matwiejczuk. Początek o g. 18.15.

Ewa Wolak – alt

Paweł Przytocki – dyrygent, Dyrektor Artystyczny FŁ

Orkiestra Symfoniczna FŁ

Richard Wagner - Wstęp i "Miłosna śmierć Izoldy" z dramatu muzycznego "Tristan i Izolda"

Gustav Mahler - Cykl pieśni "Rückert-Lieder"

Mieczysław Karłowicz - Poemat symfoniczny "Stanisław i Anna Oświecimowie" op. 12

Koncert pod patronatem Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w ramach przedsięwzięcia TUTTI.pl promującego wykonawstwo muzyki polskiej.