Grudzień '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie

KONCERT SYLWESTROWY „KOCHAJMY”

31 grudnia 2019, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 150 PLN, ulgowy 135 PLN

Grohman Orchestra

Kochajmy to premierowy projekt zespołu, po raz kolejny realizowany wspólnie z Krzysztofem Herdzinem. Nieoczywisty zestaw ponadczasowych hitów polskiej estrady, śpiewanych i nuconych przez kilka pokoleń, zawiera przeboje takich artystów, jak Zbigniew Wodecki, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Skaldowie, Perfect, Dżem, Lady Pank, Hanka Ordonówna, Breakout, Wojciech Młynarski i inni. Tematem wszystkich tych piosenek jest... miłość.

Projekt plakatu: Mirosław Owczarek