Listopad '19

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Nauczmy się śpiewać!
Prowadzenie: Ola Nowak

Ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pedagog, wykładała na Uniwersytecie w Lublinie na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz w Zespole Szkół Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu). Stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów „Śpiewaj z Olą” Aktualnie jest trenerem wokalnym programu muzycznego ,,The Voice Kids”. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży  oraz szkolenia dla nauczycieli. Współtworzy zespół ,,Zespół Dziewczyny”, który ma na swoim koncie wiele nagród oraz debiutancką płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa”. Jest liderką zespołu Ola Nowak Jazz Quintet. Współpracuje m.in. z Anią Dąbrowską, Jose Torresem, Anią Rusowicz, Hanią Stach.