Marzec '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

DUA - Warsztat: „Mój przyjaciel flet”

12 maja 2018, 11.30 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA KAMERALNA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Prowadzenie: Ewelina Zawiślak

Flet jest jednym z najstarszych instrumentów na świecie. Był wykorzystywany w obrzędach religijnych, w świeckich widowiskach, pomagał umilać czas podczas wypasu zwierząt, a także prezentować swoją wirtuozerię na salonach. Potrafi naśladować ptaki i hipnotyzować myszy oraz węże. W trakcie naszych warsztatów młodzi studenci poznają flet od podszewki. Jego historię, budowę, a także możliwości wykonawcze.

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.