ROWERAMI NA KONCERT W TUMIE

Skołowani Melomani zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym w barwach „Kolorów Polski” z Łodzi na koncert do Tumu w sobotę 26 sierpnia 2023 roku.

Trasa liczy ok. 35 km jest łatwa i przyjemna, pewnym problemem jest tylko późny powrót, ale innych połączeń kolejowych nie ma.

Plan wycieczki:
- Łódź Łagiewniki, Smardzew, Glinnik, Szczawin, Biała, Kania Góra, Sokolniki (tu będzie dłuższy postój), Czerchów, Leśmierz, Tum
- start sprzed klasztoru w Łagiewnikach godz.12.00, czekamy do 12.15
- powrót pociągiem z Łęczycy po koncercie godz. 21.58, Łódź Kaliska 22.40, Łódź Widzew 23.09, dojazd do dworca w Łęczycy ok. pół godziny

Rajd ma charakter towarzyski, wyruszy niezależnie od pogody (chyba że będzie beznadziejnie lało). Dołączyć może każdy i w każdym punkcie trasy, kto tylko czuje się przyjacielem „Kolorów Polski”. Rajd nie jest nigdzie zgłoszony, nie ma oficjalnego organizatora i nie oferuje ubezpieczenia. W razie awarii roweru trzeba liczyć głównie na siebie, tzn. być przygotowanym na dłuższy spacer. Ze względu na późną porę powrotu konieczne jest dobre oświetlenie roweru. Pelerynę na wszelki wypadek też warto zabrać.

Zapraszamy serdecznie
Bożena (696 41 91 21) i Olek (602 250 964) Bobińscy

P.S.
Zgłoszenia smsowe albo mailowe (bobinscy@onet.pl), choć niekonieczne, będą mile widziane.

Fot. Marcin Stępień

2024-05