PRZESŁUCHANIA DO GRUPY SKRZYPIEC

Dyrekcja Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina ogłasza przesłuchanie do orkiestry do grupy drugich skrzypiec na stanowisko muzyka tutti.

Program przesłuchania:

ETAP I:
1. W. A. Mozart – koncert skrzypcowy do wyboru (I część + kadencja):
• nr 3 G-dur KV 216,
• nr 4 D-dur KV 218
• nr 5 A-dur KV 219

ETAP II:
2. Dowolny koncert romantyczny lub XX-wieczny – I część z kadencją
3. wybrane fragmenty orkiestrowe (wyłącznie partia II skrzypiec) do pobrania stanowią załącznik do ogłoszenia
4. pełna treść ogłoszenia jest zamieszczona na stronie bip.filharmonia.lodz.pl
5. do życiorysu prosimy dołączyć kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
6. wszelkich informacji filharmonia udzielać będzie jedynie drogą mailową.

Zaproszeni kandydaci proszeni są o zgłoszenie czy będą korzystać z akompaniamentu zapewnionego przez FŁ.

Filharmonia zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie, zawierające szczegółowe informacje.

Przesłuchanie odbędzie się 16 maja 2023 roku (wtorek) o godzinie 14.00 w budynku Filharmonii Łódzkiej.

Zgłoszenia mailowe należy kierować wyłącznie na adres: przesluchania@filharmonia.lodz.pl w terminie do dnia 28 kwietnia 2023 r.

2024-05