PROMOCJA NA DZIEŃ EDUKACJI

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przypada w piątek, przygotowaliśmy specjalną promocję. Bilety ze zniżką mogą kupić nauczyciele i inni pracownicy oświaty – wszyscy ci, którzy odgrywają tak ważną rolę w kształtowaniu wrażliwości na świat i muzykę młodych ludzi.

Na hasło „Dzień Edukacji Narodowej” można kupić bilet z 50-procentową zniżką. Promocje nie łączą się. Oferta obowiązuje jedynie w kasie FŁ.

W wyjątkowo atrakcyjnym programie wieczoru 14 października znalazły się: Koncert fagotowy Nino Roty, największego mistrza muzyki filmowej wszech czasów oraz „Rendering” – frapująca kompozycja Luciana Beria, wykorzystująca fragmenty niedokończonej Symfonii D-dur Franza Schuberta. Całość rozpocznie prapremierowe wykonanie Uwertury „Ukraina na zawsze” Volodymyra Runchaka, który stanie też za pulpitem dyrygenckim.

Więcej o koncercie można przeczytać tutaj.

2024-05