Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Piotrków: zmiana miejsca koncertu

Ze względu na trwającą w piotrkowskiej farze, czyli Bazylice Mniejszej pw. św. Jakuba Apostoła, kwarantannę duszpasterzy parafii (przypadek koronawirusa SARS-CoV-2), została podjęta decyzja, że koncert 21. „Kolorów Polski” odbędzie się w innym obiekcie. Zapraszamy do klasztoru Ojców Jezuitów – Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej, Piotrków Tryb., ul. Pijarska 4. Godzina rozpoczęcia koncertu nie zmienia się (19.00). Liczymy na Państwa zrozumienie i czekamy na wspólne spotkanie z muzyką.
Niedzielny wieczór mają Państwo okazję spędzić słuchając muzyki oratoryjnej, arii operowych oraz liryki wokalnej. Wystąpią: Maria Hubluk-Kaszuba – sopran, Dominika Stefańska – mezzosopran, Paweł Żak – tenor, Bartosz Szulc – bas. Na fortepianie będzie im towarzyszyć Tomasz Kaszuba.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w koncertach 21. Wędrownego Festiwalu Kolory Polski – „Znowu gramy” organizowanych przez Filharmonię Łódzką, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

2 sierpnia /niedziela /19.00
Piotrków Trybunalski
Klasztor Ojców Jezuitów – Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej, ul. Pijarska 4


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.