PIERWSZA TRANSMISJA NA NOWYM PORTALU

W gmachu FŁ przy ulicy Narutowicza trwają przygotowania do wieczornego koncertu i transmisji na portalu drzwidokultury.pl.

Kamery, światła, kwiaty, walentynkowe ozdoby, a wśród nich próbujący muzycy… W naszej siedzibie trwają wytężone przygotowania do dzisiejszego wyjątkowego koncertu, który jako pierwszy transmitowany będzie na nowym portalu Województwa Łódzkiego Drzwi do kultury.

Uruchomione kilka dni temu „Drzwi do kultury” to portal zdalnego dostępu do materiałów multimedialnych oparty o technologię filmu na życzenie oraz transmisje. Z jego zasobów częściowo można korzystać nieodpłatnie, również dzisiejsza transmisja dostępna będzie dla wszystkich za darmo.

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej wystąpi Grohman Orchestra pod wodzą Tomasz Gołębiewskiego. Artysta obchodzi właśnie jubileusz trzydziestolecia pracy artystycznej. Jest skrzypkiem, koncertmistrzem Orkiestry Symfonicznej FŁ, liderem wielu zespołów grających muzykę klasyczną, jazzową i rozrywkową, menadżerem i promotorem kultury, inicjatorem wielu ważnych dla łódzkiego środowiska artystycznego przedsięwzięć.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze piosenki o miłości z repertuaru najważniejszych polskich artystów ostatnich kilkudziesięciu lat.

Transmisja na: drzwidokultury.pl

2024-05