NOWY SEZON ARTYSTYCZNY

Paweł Przytocki, dyrektor artystyczny Filharmonii Łódzkiej zapowiada nowy sezon artystyczny.

Sezonowi 2023/2024 w Filharmonii Łódzkiej patronować będzie muzyka Pawła Kleckiego i Henryka Czyża, dwóch wybitnych artystów związanych z naszym miastem. Do Łodzi powróci – w podwójnej roli, jako kompozytor i pianista – Zygmunt Krauze, który we wrześniu świętować będzie 85. urodziny. Filharmonia Łódzka kontynuuje również program rezydencji artystycznych, do którego tym razem zaprosiła znakomitą śpiewaczkę Iwonę Sobotkę.

O tym, czego jeszcze spodziewać się możemy w nowym sezonie artystycznym dowiedzą się Państwo z wywiadu, którego Paweł Przytocki udzielił TV Toya. Magazyn kulturalny „Co jest grane w Łodzi” można obejrzeć tutaj.

Paweł Przytocki, fot. Marcin Stępień

2024-05