Sierpień '22

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
21
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
28
 
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

KOLORY POLSKI NA FACEBOOKU

Relacje wideo, galerie zdjęć i wszelkie bieżące informacje na temat Kolorów Polski znajdą Państwo na profilu festiwalu na Facebooku.

W niedzielę 26 czerwca rozpoczął się 23. Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”. W Charłupi Małej wystąpili skrzypek i dyrygent Piotr Pławner oraz Śląska Orkiestra Kameralna i trio jazzowe w składzie: Paweł Tomaszewski – fortepian, Robert Kubiszyn – kontrabas, Paweł Dobrowolski – perkusja. Na koncert przyjechali Skołowani Melomani i tym samym reaktywowali tradycję festiwalowych wycieczek rowerowych.

To była bardzo udana, kolorowa i radosna inauguracja naszego festiwalu. Dokumentację filmową i fotograficzną tego dnia mogą znaleźć państwo na profilu Kolorów Polski. Zachęcamy do polubienia profilu i zaglądania tam regularnie w czasie trwania całego festiwalu czyli do ostatniego weekendu lipca: www.facebook.com/KoloryPolski.


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.