Sierpień '22

Archiwum koncertoweArchiwum informacji

KOLORY POLSKI NA FACEBOOKU

Relacje wideo, galerie zdjęć i wszelkie bieżące informacje na temat Kolorów Polski znajdą Państwo na profilu festiwalu na Facebooku.

W niedzielę 26 czerwca rozpoczął się 23. Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”. W Charłupi Małej wystąpili skrzypek i dyrygent Piotr Pławner oraz Śląska Orkiestra Kameralna i trio jazzowe w składzie: Paweł Tomaszewski – fortepian, Robert Kubiszyn – kontrabas, Paweł Dobrowolski – perkusja. Na koncert przyjechali Skołowani Melomani i tym samym reaktywowali tradycję festiwalowych wycieczek rowerowych.

To była bardzo udana, kolorowa i radosna inauguracja naszego festiwalu. Dokumentację filmową i fotograficzną tego dnia mogą znaleźć państwo na profilu Kolorów Polski. Zachęcamy do polubienia profilu i zaglądania tam regularnie w czasie trwania całego festiwalu czyli do ostatniego weekendu lipca: www.facebook.com/KoloryPolski.

Archiwum koncertoweArchiwum informacji
Nasłuchiwanie