Grudzień '19

Katalog na sezon

Zachęcamy do oglądania i czytania katalogu FŁ na sezon artystyczny 2019/2020, który czeka przy kasach i w foyer Filharmonii. Znajdą w nim Państwo, oprócz dokładnego repertuaru, wiele ciekawych tekstów: m.in. wywiady z Maestro Antonim Witem, ze skrzypkiem Piotrem Pławnerem i barytonem Tomaszem Koniecznym, omówienie „Credo” Krzysztofa Pendereckiego – utworu, który został wykonany na rozpoczęcie sezonu, opowieść o zawikłanych losach polsko-litewskiej rodziny Bacewiczów. Swoimi refleksjami na temat muzyki i działalności filharmonii w rozpoczętym właśnie sezonie podzielili się dyrektor naczelny FŁ Tomasz Bęben, dyrektor artystyczny FŁ Paweł Przytocki i chórmistrz FŁ Dawid Ber.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Odznacz wszystkie