Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Kasy biletowe latem

 
Uprzejmie informujemy, że od 16 lipca do 2 sierpnia kasy biletowe FŁ mają przerwę urlopową. W kasach można zwracać bilety na wydarzenia, które nie doszły do skutku z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w marcu, kwietniu i maju. Kasa czynna jest w godzinach: poniedziałki, środy, czwartki: g. 10.00-16.00; wtorki i piątki: g. 12.00-18.00. Uwaga! W piątek 3 lipca wyjątkowo, z przyczyn technicznych, kasa otwarta tylko do g. 16.00.
Warunkiem zwrotu należności za bilety jest okazanie paragonu fiskalnego lub faktury zakupu oraz zakupionego biletu/biletów. W razie zagubienia dowodu zakupu, środki są zwracane na podstawie biletu/biletów i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu.
Zwrotu środków za bilety zakupione z użyciem Karty Podarunkowej dokonuje się na Kartę Podarunkową, zasilając jej saldo. Karty Podarunkowe zachowują ważność do 31.12.2020 roku.
Podczas pracy kasy zachowane są środki ostrożności: mierzenie temperatury osób przychodzących do Filharmonii, dezynfekcja rąk, ograniczenie liczby osób w budynku. Prosimy, by do kas przychodziły tylko osoby całkowicie zdrowe.
Będzie nam miło, jeśli zechcą Państwo zaplanować swoją przyszłą wizytę w Filharmonii Łódzkiej i zamiast odbioru pieniędzy wybiorą przeksięgowanie ich na Kartę Podarunkową z myślą o przyszłych koncertach.
Regulamin zwrotu biletów znajduje się na stronie internetowej FŁ:

Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.