Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

"Jazzowa ziemia obiecana" i inne jesienne koncerty

Najbliższe propozycje koncertowe FŁ umilą tę porę roku zarówno tym, którzy uwielbiają jesienne kolory, jak i tym, którzy obawiają się jesiennej melancholii. Od początku października w kasie FŁ można kupić bilety na koncerty do końca roku kalendarzowego. 
W niedzielę zapraszamy na wyjątkowy koncert "Jazzowa ziemia obiecana", na który złożą się kompozycje z takich filmów, jak "Vabank", "Psy", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Ziemia obiecana" czy wyróżniona wieloma nagrodami i trzema nominacjami do Oskara "Zimna wojna" (2018). Utwory te usłyszymy w wykonaniu Michał Kobojek Quartet w jazzowych aranżacjach Michała Kobojka, znakomitego saksofonisty i kompozytora.
Poza tym w najbliższym czasie między innymi koncert kameralny z udziałem sopranistki Olgi Pasiecznik (wtorek 6 października), inauguracja cyklu koncertów organowych w bieżącym sezonie z muzyką organową do czarno-białego niemego horroru "Nosferatu - symfonia grozy" (niedziela 18 października) oraz przebojowy Concerto de Aranjuez Joaquina Rodrigo z udziałem Łukasza Kuropaczewskiego (piątek 23 paźdzernika). 
Przez cały czas dokładamy wszelkich starań, by wizyta w Filharmonii była dla Państwa nie tylko satysfakcjonująca estetycznie, ale także bezpieczna pod względem zdrowotnym. Przestrzegamy wszystkich zaleceń epidemiologicznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Prosimy Państwa o zapoznanie się z aktualnym regulaminem udziału w wydarzeniach w Filharmonii Łódzkiej. 

 

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.