Wrzesień '23

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

ENERGIA DLA KULTURY

Z radością informujemy, że PGE Polska Grupa Energetyczna została Głównym Sponsorem Filharmonii Łódzkiej w sezonie artystycznym 2023/2024.

PGE Polska Grupa Energetyczna, największa polska firma w sektorze energetycznym, od lat prowadzi świadomą działalność sponsoringową, koncentrując się na wspieraniu kultury oraz sportu. Swoje zaangażowanie w tych obszarach traktuje jako inwestycję w przyszłość. Orientuje się na efekty nie tylko biznesowe, ale także społeczne. W 2022 roku PGE Polska Grupa Energetyczna była sponsorem wydarzeń edukacyjnych dla dzieci zorganizowanych przez 16 polskich filharmonii. Zajmuje się także wspieraniem muzeów, budując w ten sposób swój wizerunek jako mecenasa kultury wysokiej.

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina jako placówka kultury nie jest i nie może być instytucją dochodową w dosłownym tego słowa znaczeniu. Korzyść z jej działalności jest głównie niematerialna, a docelowe efekty najlepiej zauważalne są w dłuższym okresie. Dlatego współpraca z PGE Polską Grupą Energetyczną jest niezwykle istotna dla rozwoju Filharmonii i możliwości realizacji wartościowych projektów artystycznych.


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie