Październik '19

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY: MAŁY KSIĄŻĘ

IMPREZA IMPRESARYJNA

26 października 2019, 17.00 Ceny biletów: 65-85 PLN

Rodzinna wyprawa do świata „Małego księcia” na wyciągnięcie ręki!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam talent”, wraz z Gwiazdą „Mam talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie, oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia według Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu niż grube, uczone księgi.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5. roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.