Marzec '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej
Wirtualna rzeczywistość

KONCERT SYLWESTROWY

31 grudnia 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 130 PLN, ulgowy 110 PLN

W programie koncertu: „Light Signal”, „In the Stone”, „I’ve Got You under My Skin”, „More”, „Fanfare 20 th Century Fox”, „Pink Panther”, „007 James Bond”, „Dzień Dobry Mr. Blues”, „Let It Snow”, „Beauty and the Beast”, „Vabank”, „Strike up the Band”, „Witchcraft”, „Night and Day”, „Cool Breeze”, „Chega de saudade”, „Count Bubba’s Revenge”, „Come Fly with Me”, „My Funny Valentine”, „Samba del Gringo”, „Lady Is a Tramp”

Chopin University Big Band

Krzysztof Antkowiak – wokal