Grudzień '19

Anna Szafraniec
Tatiana Szafraniec
Zofia Moląg-Kopeć

Zapraszamy rodziny z dziećmi na interaktywny koncert. Wszyscy obecni biorą aktywny udział we wspólnym muzykowaniu, tańcu, śpiewie, rytmizacji. Tradycyjne utwory muzyczne grane na instrumentach przeplatają się
z elementami popularnych zajęć gordonowskich (opartych na teorii prof. Edwina Eliasa Gordona – jak Baby Boom Bum w FŁ).
Koncert stymuluje zmysły dzieci: słuch, wzrok i dotyk. Poprzez ruch kształtuje się ich równowagę i propriocepcja. Rozbudza się wyobraźnia muzyczna. Wykonawcy słuchają dzieci, podążają za nimi, a wszyscy dorośli poprzez aktywne uczestnictwo, muzykowanie, stają się inspiracją dla nich.
Anna Szafraniec to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, od lat związana z zespołem „Dziewczyny”. Koncertowała także z jazzowymi składami, w kraju i za granicą. Tatiana Szafraniec, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach (wokalistyka jazzowa) z przygotowaniem pedagogicznym jest certyfikowaną instruktorką zajęć gordonowskich. Zofia Moląg-Kopeć, wiolonczelistka, absolwentka wydziału instrumentalno-pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, od 2013 r. jest członkiem The Crew String Orchestra.
„Każda z nas jest mamą, muzykiem i nauczycielem. Kochamy to, co robimy, i dzielimy się swoją pasją”