Listopad '19

Odznacz wszystkie

FILHARMONIA Z KLASĄ

19 września 2019, 09.00 Bilety: 18 zł

Czas na niecodzienną lekcję muzyki! Wiedza o muzyce wchodzi do głowy o wiele łatwiej i przyjemniej w otoczeniu, jakie stanowią wnętrza Filharmonii. Zajęcia prowadzą artyści i pracownicy merytoryczni FŁ, a także specjalnie zaproszeni goście - animatorzy kultury, performerzy.

W danym dniu pozastawiamy do wyboru jedną z dwóch godzin (9:00, 10:45) oraz tematykę zajęć.

Grupy uczestników mogą mieć różną liczebność, w zależności od wybranego warsztatu.

Rezerwacji można dokonywać bezpośrednio w kasach FŁ (tel: 42  664 79 79, email: bilety@filharmonia.lodz.pl)