Styczeń '19

Dla dzieci

DUA - Warsztat: „Chińskie Boże Narodzenie”

10 grudnia 2016, 11.30 Cena biletu: 30 PLN (w kasie FŁ)

SALA KAMERALNA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Prowadzenie: Anna Krysztofiak

Jakie prezenty otrzymać mogą dzieci w Chinach? Jak wyglądają Święta w Kraju Środka? Na te, oraz inne pokrewne pytanie spróbujemy odpowiedzieć sobie na grudniowym spotkaniu z muzyką chińską, które poprowadzi Anna Krysztofiak. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy i muzycznej podróży poprzez kontynenty. Usłyszymy instrumenty takie jak: guzheng, erhu i hulusi. Nauczymy się piosenki noworocznej a także odliczać będziemy dni do upragnionych Świąt...ale po chińsku!