Kwiecień '19

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Czerwone Gitary

4 stycznia 2019, 18.00 Bilety do nabycia: www.bilety24.pl i punkt bezpośredniej sprzedaży Łódź, ul. Piotrkowska 209, tel. 512077400

Koncert noworoczny ulubionej grupy muzycznej wszech czasów!

Zapraszamy na znakomitą zabawę przy znanych, lubianych, najpiękniejszych przebojach, które wywołują nostalgię i nie tracą na wartości. Zapewniamy różnorodność nastrojów, pojawią się też kolędy i pastorałki.
Wszyscy pamiętamy te melodie: „Historia jednej znajomości”, „Kwiaty we włosach”, „Baw się razem z nami”. Moda i tendencje się zmieniają, a my wciąż tęsknimy do tamtych lat.