СОЛІДАРНІ З УКРАЇНОЮ

Пані та панове, шановнi слухачі, громадяни України,

Лодзінська філармонія щиро запрошує на симфонічний концерт «Солідарні з Україною» у п’ятницю, 18 березня о 19.00. Розпочнемо концерт з гімну України.

Серед інших для вас виступить Лодзінська філармонія під керівництвом

Вінцента Козловського i виконає  твори українських композиторів Бориса Латошинського та Євгена Станковича.

Запрошуємо тих із вас, хто опинився у скрутному становищі, а Лодзь і Лодзінськє воєводство стали вашим новим домом. Ми пропонуємо разом послухати музику, яка дарує всім нам заспокоєння, підтримку, що є виразом нашої з вами солідарності.

Якщо ви ведете дітей на концерт, то ми маємо для них альтернативну пропозицію: у камерній залі FŁ, що знаходиться в цьому ж будинку, ми підготували покази дитячих казок та фільмів.

Разом ми можемо провести вечір під музику та забави для дітей. Безкоштовні квитки можна отримати у п’ятницю перед концертом у касах Лодзьськiй фiлармонii.

Запрошуємо сердечно.

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze, Obywatele Ukrainy,

Filharmonia Łódzka zaprasza Was bardzo serdecznie na koncert symfoniczny „Solidarni z Ukrainą” w piątek 18 marca o godzinie 19.00. Koncert rozpoczniemy hymnem Ukrainy.

Filharmonicy Łódzcy pod batutą Vincenta Kozlovskiego wykonają dla Państwa m.in. utwory kompozytorów ukraińskich Borysa Latoszyńskiego i Jewhena Stankowycza.

Nasze zaproszenie kierujemy do tych z Was, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, a Łódź i województwo łódzkie stały się Waszym nowym domem. Proponujemy wspólne wysłuchanie muzyki, dającej nam wszystkim ukojenie, wsparcie, będącej wyrazem naszej solidarności z Wami.

Jeśli zabierzecie na koncert dzieci, mamy dla nich alternatywną propozycję: w sali kameralnej FŁ, która znajduje się w tym samym budynku, przygotowaliśmy projekcje bajek i filmów dziecięcych.

Razem możemy spędzić wieczór z muzyką i atrakcjami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w piątek przed koncertem w kasie biletowej FŁ.

2024-04

GREGORIAN GRACE13 kwietnia 16:00