Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Pikniki Rodzinne Województwa Łódzkiego

Filharmonia Łódzka wzięła udział w Piknikach Rodzinnych Województwa Łódzkiego "Lato z Funduszami Unijnymi". FŁ wystąpiła ze swoim stoiskiem w środę 23 czerwca (Zduny) i w czwartek 24 czerwca (Zelów). Kolejny piknik odbędzie się w lipcu.
Na piknikach opowiadamy o nadchodzących "Kolorach Polski" i przedstawiamy naszą ofertę edukacyjną. W konkursie wiedzy muzycznej (bardzo prostym!) można wygrać książki, płyty i gadżety FŁ. Na plenerowej estradzie występują muzycy OSFŁ.
Na piknikach swoje stoiska mają instytucje kultury (m.in. Teatr Jaracza, Muzeum Sztuki) oraz inne instytucje korzystające z funduszy europejskich. Zaplanowano wiele trakcji, takich jak unijna strefa kulinarna, strefa zabaw dla dzieci, strefa informacji o funduszach europejskich, a nawet pokaz zabytkowych pojazdów.
Filharmonia kilkakrotnie korzystała ze wsparcia funduszy europejskich. Dzięki nim możliwe były między innymi budowa i montaż organów (wsparcia udzielił także samorząd województwa łódzkiego) oraz realizacja ścieżek edukacyjnych i systemu VR (wirtualnej rzeczywistości). 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.