OSTATNIE POŻEGNANIE

Artyści Chóru Filharmonii Łódzkiej z wielkim smutkiem żegnają swoją wieloletnią współpracowniczkę i przyjaciółkę Renatę Bilecką.

Miłość do muzyki wypełniała jej życie oraz przynosiła satysfakcje na polu zawodowym, a jej głos harmonijnie wpisywał się w barwę naszego śpiewu i wyrazu artystycznego. Nieodżałowana, przedwczesna śmierć naszej koleżanki to także istotne memento, będące refleksją nad tym co naprawdę ważne.

Pozostajemy wdzięczni za to, że było nam dane spotkać się z Renią w naszej doczesnej wędrówce, aby wyrażać wspólnym głosem paletę barw ekspresji artystycznej i bogactwo ponadczasowych treści.

Artystkę pożegnamy w najbliższą sobotę o godz. 14.00 na cmentarzu rzymsko-katolickim przy parafii św. Antoniego (Łagiewniki), ul. Okólna 185 w Łodzi.

2024-05