Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Nauczmy się śpiewać!

Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny zaprasza do FŁ na warsztat: „Nauczmy się śpiewać!”, który poprowadzi Ola Nowak (16.11, g. 10.00). Ola Nowak ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładała na Uniwersytecie w Lublinie na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz w Zespole Szkół Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu). Stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów „Śpiewaj z Olą” Aktualnie jest trenerem wokalnym programu muzycznego „The Voice Kids”. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli. Współtworzy Zespół Dziewczyny, który ma na swoim koncie wiele nagród oraz debiutancką płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa”. Jest liderką zespołu Ola Nowak Jazz Quintet. Współpracuje m.in. z Anią Dąbrowską, José Torresem, Anią Rusowicz, Hanią Stach.

Ceny biletów: 30 PLN (w karnecie 25 PLN – przy zakupie minimum 3 warsztatów; warsztaty ASP i FŁ można łączyć w karnecie, sprzedaż w kasie FŁ)


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.