Lipiec '20

Nauczmy się śpiewać!

Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny zaprasza do FŁ na warsztat: „Nauczmy się śpiewać!”, który poprowadzi Ola Nowak (16.11, g. 10.00). Ola Nowak ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładała na Uniwersytecie w Lublinie na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz w Zespole Szkół Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu). Stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów „Śpiewaj z Olą” Aktualnie jest trenerem wokalnym programu muzycznego „The Voice Kids”. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli. Współtworzy Zespół Dziewczyny, który ma na swoim koncie wiele nagród oraz debiutancką płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa”. Jest liderką zespołu Ola Nowak Jazz Quintet. Współpracuje m.in. z Anią Dąbrowską, José Torresem, Anią Rusowicz, Hanią Stach.

Ceny biletów: 30 PLN (w karnecie 25 PLN – przy zakupie minimum 3 warsztatów; warsztaty ASP i FŁ można łączyć w karnecie, sprzedaż w kasie FŁ)

Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Lipiec '20