Wrzesień '21

po wt śr cz pt so nd
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
12
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
18
19
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
25
 
 
 
 
 
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

E-BANK TALENTÓW – OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ

Trwa nabór do 2. edycji e-Banku Talentów, programu mającego na celu pomoc wybitnie uzdolnionej młodzieży. W programie przewidziano 40 stypendiów w postaci lekcji online z autorytetami muzyki klasycznej i dziedzin pokrewnych. Program adresowany jest do uzdolnionej artystycznie młodzieży w wieku nieprzekraczającym 21 lat. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 czerwca 2021: https://banktalentow.com/aplikuj/

W ramach e-Banku Talentów 2021 prowadzony jest nabór do e-klas: skrzypiec – Agata Szymczewska, Jakub Jakowicz, Janusz Wawrowski; akordeonu – Klaudiusz Baran; altówki – Katarzyna Budnik; wiolonczeli – Tomasz Strahl, Jakub Dubik, Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas; saksofonu – Paweł Gusnar.

Odbędą się także zajęcia z zakresu: współpracy z mediami, PR oraz rozwoju osobistego, podstaw improwizacji, budowania zespołu, prawa autorskiego, produkcji muzycznej, kompozycji, fizjoterapii.

Program jest realizowany w ramach projektu „Kultura w sieci” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.