Marzec '19

Zakup instrumentów muzycznych dla Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina

31 sierpnia 2014

Tytuł projektu:

„Zakup instrumentów muzycznych dla Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina”.

Beneficjent:

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

Program Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Rozwój infrastruktury kultury – priorytet 1 – Infrastruktura kultury

Umowa o dofinansowanie nr 05989/14/DEK z dnia 20.06.2014.

Okres realizacji: kwiecień 2014 – grudzień 2014

Całkowita wartość projektu – 156 114,00 PLN

Dofinansowanie w kwocie – 100 000,00 PLN

W ramach zadania pn. „Zakup instrumentów muzycznych dla Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina” zostaną zakupione nowe instrumenty muzyczne, których nie są w posiadaniu instytucji tj.: dzwony rurowe, dzwonki, marimba, flet piccolo, fortepian do garderoby solisty, a także nowe klarnety, ponieważ obecne zestawy klarnetów są zużyte i wyeksploatowane. W ramach projektu zostaną zakupione środki trwałe służące wielokrotnemu wykorzystaniu, nie będące w posiadaniu instytucji a które niezbędne są do realizacji działalności statutowej.

Cel główny:

Projekt ten ma na celu poszerzenie i ulepszenie zaplecza instrumentalnego, co wpłynie na podniesienie standardu wykonywanych utworów oraz zapewni komfort pracy muzyków. Realizacja projektu umożliwi poszerzenie oferty instytucji o utwory, które z powodu niewystarczającego zaplecza instrumentalnego nie mogą być wykonywane w chwili obecnej.

Salon Przyjaciół Filharmonii Łódzkiej

Marzec '19