Marzec '23

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

KONCERT WIEDEŃSKI 3 – NOWY PROGRAM – ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK

19 marca 2023, 20.00 Ceny biletów od 159 PLN do 169 PLN

 

PO SPEKTAKULARNYM SUKCESIE KONCERTU WIEDEŃSKIEGO 1 i 2 – NAJNOWSZY PROGRAM – PREMIERA
PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK
GWIAZDORSKA OBSADA
SOLIŚCI
BALET

 


Jedyny taki projekt na świecie! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek – znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek!

Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek
to największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje. Wśród
nich: kuplety Barinkaya „Wielka sława to żart”, toast „Libiamo”, „La donna è mobile”,
„Volare”, fragmenty z filmu „Ojciec Chrzestny”, nieśmiertelne „O sole mio”,
najbardziej znane walce i polki Johanna Straussa, największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego świata!

Nie zabraknie muzycznych żartów i skeczów. Tego wieczoru artyści udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata.

Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie.

 

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art. Zakaz kopiowania!

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina uprzejmie informuje, że wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali Filharmonii ponosi organizator główny (najemca). Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach Filharmonii pozostają po stronie najemcy.

Archiwum koncertoweArchiwum informacji