Marzec '23

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ – 007 SYMFONICZNIE

11 marca 2023, 17.00 Ceny biletów: 130 PLN

Zapraszamy Państwa na koncert muzyki filmowej „007 Symfonicznie”, który jest muzyczną podróżą do świata kina i idealnym przedsmakiem najnowszego filmu o Jamesie Bondzie.

To muzyczna kompilacja najbardziej znanych i lubianych motywów przewodnich z serii filmów o słynnym Agencie 007.

„Golden Eye”, „Skyfall” to tylko nieliczne z wielu tytułów, które przeżyjemy na nowo w symfoniczno-chóralnych aranżacjach. Odkryjmy połączenie muzyki klasycznej z rozrywkową – połączenie to daje niesamowity efekt! Wszystkie utwory mają jedyny i niepowtarzalny charakter dzięki autorskim aranżacjom, przygotowanym wyłącznie na to specjalne, niezapomniane widowisko! Najsłynniejsze i świetnie rozpoznawane hity oraz ogromna dawka energii porywa publiczność od pierwszych chwil trwania koncertu. Na scenie wybuchowa mieszanka klasyki, jazzu i rocka, podparta charyzmatycznymi, znakomitymi głosami wokalnymi. Zapraszamy na nasz koncert!

„007 Symfonicznie” – to będzie niezwykłe widowisko muzyczno-sceniczne z udziałem wspaniałych wokalistów, świetnie dopracowanego zespołu instrumentalnego i porywającego chóru!

 

Bilety do nabycia na: kupbilecik.pl, biletyna.pleBilet.pl.

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina uprzejmie informuje, że wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali Filharmonii ponosi organizator główny (najemca). Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach Filharmonii pozostają po stronie najemcy.

Archiwum koncertoweArchiwum informacji