Transmisje online

Zapraszamy do oglądania transmisji naszych koncertów online: https://www.youtube.com/FilharmoniaLodzka

Pragniemy być z Państwem w stałym kontakcie, chcielibyśmy, aby mimo obowiązujących obostrzeń nadal łączyła nas muzyka.

Zachęcamy wszystkich serferów internetu do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z rodziną i przyjaciółmi, dla których obejrzenie transmisji na kanale Youtube, na ekranie własnego telewizora z funkcją smart TV, jest kłopotliwe. Pokażcie, jak i gdzie klikać, by być z Filharmonią online.

Mogą nas Państwo wesprzeć wpłacając dowolną kwotę za oglądanie transmisji koncertów online: https://filharmonia.lodz.pl/pl/aktualnosci/wsparcie-dla-muzyki

 

KONCERT SYMFONICZNY


Bezpłatna transmisja koncertu rozpocznie sie 16.01. 2021 o 18.55

Wykonawcy:

Maciej Łabecki – skrzypce, Ewelina Zawiślak – flet, Joanna Woszczyk-Garbacz – flet, Agata Piotrowska-Bartoszek – obój, Sławomir Cichor – trąbka, Konrad Bukowian – wiolonczela, Joanna Cyrulik – klawesyn, Paweł Przytocki – dyrygent, Orkiestra Symfoniczna FŁ

Program:
J.S. Bach – Koncerty Brandenburskie (wybór)
II Koncert F-dur BWV 1047
III Koncert G-dur BWV 1048
IV Koncert G-dur BWV 1049

J.S. Bach – I Koncert skrzypcowy a-moll BWV 1041

 

Nasłuchiwanie - Dawid Ber


Gościem kolejnego spotakania z cyklu Nasłuchiwanie Agaty Kwiecińskiej jest chórmistrz FŁ Dawid Ber.

Nasłuchiwanie - Grzegorz Wierus


Podczas kolejnego spotakanie z cyklu Nasłuchiwanie o roli ciszy w życiu dyrygenta, o współpracy z Chórem dla (Nie)opornych i innych zamiłowaniach artystycznych Agacie Kwiecińskiej opowiada Grzegorz Wierus.

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.