Transmisje online

Zapraszamy do oglądania transmisji naszych koncertów na platformie streamingowej https://live.bilety24.pl/

Pragniemy być z Państwem w stałym kontakcie, chcielibyśmy, aby mimo obowiązujących obostrzeń nadal łączyła nas muzyka. Zachęcamy wszystkich serferów internetu do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z rodziną i przyjaciółmi, dla których obejrzenie transmisji na ekranie własnego telewizora z funkcją smart TV, jest kłopotliwe. Pokażcie, jak i gdzie klikać, by być z Filharmonią online.

Mogą nas Państwo wesprzeć wpłacając dowolną kwotę za oglądanie transmisji koncertów online: https://filharmonia.lodz.pl/pl/aktualnosci/wsparcie-dla-muzyki

Szczegółowe informacje organizacyjne i techniczne dotyczące transmisji znajdują sie w Poradniku odbiorcy transmisji

Nasłuchiwanie - Tomasz Bęben


Ostatnia, przedwakacyjna rozmowa Agaty Kwiecińskiej z Dyrektorem Filharmonii Łódzkiej Tomaszem Bębnem. Jak planować koncerty w zmieniającej się pandemicznej rzeczywistości? Czy FŁ przeszła przez ten burzliwy czas suchą stopą? Z czym mierzyli się artyści, załoga instytucji oraz szefostwo FŁ oraz jakie czekają nas wyzwania?

Nasłuchiwanie - Musicon


Musicon to kreatywne urządzenie do programowania i komponowania, które znajduje się w 100-tu instytucjach w Polsce i na świecie, także w Filharmonii Łódzkiej

Nasłuchiwanie - Maria Chełkowska-Zacharewicz


Z psycholog muzyki Marią Chełkowską-Zacharewicz w Nasłuchiwaniu online rozmawia Agata Kwiecińska.

NASŁUCHIWANIE Marzena Bomanowska red. „Wspólnym Głosem. 50 lat Chóru FŁ”


Z okazji 50-lecia Chórupowstała niezwykła książka pt. "Wspólnym Głosem', która wielowątkowo potraktowała fenomen głosu ludzkiego i przedstawiła bogatą historię łódzkiego Chóru.
Z Marzeną Bomanowską, redaktorką wydawnictwa rozmawia w "Nasłuchiwaniu" Agata Kwiecińska.

Nasłuchiwanie - Maciej Janik


Gościem kolejnego spotakania z cyklu Nasłuchiwanie Agaty Kwiecińskiej jest Maciej Janik.

Nasłuchiwanie - Dawid Ber


Gościem kolejnego spotakania z cyklu Nasłuchiwanie Agaty Kwiecińskiej jest chórmistrz FŁ Dawid Ber.

Nasłuchiwanie - Grzegorz Wierus


O roli ciszy w życiu dyrygenta, o współpracy z Chórem dla (Nie)opornych i innych zamiłowaniach artystycznych Agacie Kwiecińskiej opowiada Grzegorz Wierus.

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.