Maj '24

Zobacz cały kalendarz >
DO POBRANIA

CHÓR DLA (NIE)OPORNYCH

 

W jakim wieku najlepiej rozpocząć przygodę z muzyką? W każdym! Nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie duszę artysty. By zostać członkiem Chóru dla (nie)opornych, nie trzeba mieć doświadczenia muzycznego ani znać nut. Kandydaci nie przechodzą przesłuchania (choć można zasięgnąć opinii o swoich możliwościach wokalnych u dyrygenta). Niezbędne jest jedno: zapał do śpiewania! Wystarczy przyjść na dowolną próbę chóru i zgłosić swoją chęć przyłączenia się do zespołu. Jak powiedział jeden z chórzystów, „Chór dla (nie)opornych to terapeutyczny sposób na miłe spędzenie czasu”. 

Próby prowadzi Mariusz Lewy, laureat wielu nagród, m.in. pierwszej nagrody w XV Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. S. Kulczyńskiego w Poznaniu.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.15, w sali koncertowej Filharmonii.

Każdego, kto czuje pociąg do wyrażania siebie poprzez śpiew i wspólnego muzykowania zapraszamy na cotygodniowe spotkania, na których trenować można aparat głosowy, aby potem czysto zabrzmieć w wielogłosie nie tylko na próbach, ale i na koncertach, np. na Świątecznym rozśpiewaniu. 

 

Opłatę za uczestnictwo w Chórze dla (nie)opornych można wpłacać bezpośrednio w kasie FŁ lub na konto Filharmonii Łódzkiej, numer rachunku: 51 1020 3352 0000 1902 0242 2756.

IX–XII 2023: 30 PLN
I–III 2024: 25 PLN
IV–VI 2024: 25 PLN

W tytule przelewu należy wpisać „Opłata za Chór dla NO, imię i nazwisko oraz za jaki okres”.


 

 

 

Maj '24

Brak wydarzeń w danym miesiącu

DO POBRANIA