Czerwiec '23

Zobacz cały kalendarz >
DO POBRANIA

CHÓR DLA (NIE)OPORNYCH

 

W jakim wieku najlepiej rozpocząć przygodę z muzyką? W każdym! Nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie duszę artysty. By zostać członkiem Chóru dla (nie)opornych, nie trzeba mieć doświadczenia muzycznego ani znać nut. Kandydaci nie przechodzą przesłuchania (choć można zasięgnąć opinii o swoich możliwościach wokalnych u dyrygenta). Niezbędne jest jedno: zapał do śpiewania! Wystarczy przyjść na dowolną próbę chóru i zgłosić swoją chęć przyłączenia się do zespołu. Jak powiedział jeden z chórzystów, „Chór dla (nie)opornych to terapeutyczny sposób na miłe spędzenie czasu”. 

Próby prowadzi Mariusz Lewy, laureat wielu nagród, m.in. pierwszej nagrody w XV Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. S. Kulczyńskiego w Poznaniu.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.15, w sali koncertowej Filharmonii.

Każdego, kto czuje pociąg do wyrażania siebie poprzez śpiew i wspólnego muzykowania zapraszamy na cotygodnioww spotkania, na których trenować można aparat głosowy, aby potem czysto zabrzmieć w wielogłosie nie tylko na próbach, ale i na koncertach, np. na Świątecznym rozśpiewaniu, które odbędzie się 17 grudnia 2022 r. o godz. 19.00.


 

 

 

Czerwiec '23

Brak wydarzeń w danym miesiącu

DO POBRANIA

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.