VOCI E VIOLINI

21 grudnia 2022, 19.00 Ceny biletów: od 99 PLN do 159 PLN

KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY PRZEZ ORGANIZATORA.

Kasa biletowa Filharmonii Łódzkiej zwraca bilety zakupione wyłącznie w FŁ. W sprawie zwrotów biletów zakupionych online należy skontaktować się z operatorem je sprzedającym.

Po kilkudziesięciu koncertach w Niemczech Voci e Violini wracają do Polski!

Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i mocnych, męskich głosów na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie operowi soliści i kameraliści spotkają się z laureatami muzycznych programów telewizyjnych The Voice of Poland i Must Be the Music!, aby wspólnie zabrać publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Każdy z występujących artystów zaprezentuje swój indywidualny styl i timbre głosu, a wszyscy razem stworzą prawdziwą potęgę brzmienia, która niejednemu słuchaczowi może dosłownie zaprzeć dech w piersiach.

Akompaniować im będzie kwartet smyczkowy Meta String Quartet złożony z wybitnych instrumentalistek światowej sceny muzycznej, współpracujących na co dzień z największymi scenami i festiwalami w Europie i na świecie.

Repertuar Voci e Violini to nie tylko najbardziej znane i lubiane arie operowe czy pieśni neapolitańskie. To również przeboje muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku: klasyka rocka, popu oraz piosenki filmowe – prawdziwie oszałamiająca kombinacja. Można stwierdzić, że doświadczenie dźwiękowe Voci e Violini wypełni każdego widza do głębi, zapewniając najpiękniejsze odczucia artystyczne, dreszcz gęsiej skórki, a może i niekiedy… łzy wzruszenia? Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzycznych uniesień i emocji, po którym z pewnością zabiorą Państwo do domu same pozytywne wrażenia!

Bilety do kupienia w kasach FŁ oraz na stronach: kupbilecik.pl i eventim.pl.