Marzec '24

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

VIVAT OPERA! VIVAT OPERETKA!

25 lutego 2024, 18.00

 

Wielka Gala Noworoczna – Vivat Opera! Vivat Operetka! – Pierwszy raz w Łodzi!

Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra – pierwszy raz w Polsce.

Gala poświęcona jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. Program złożony jest z hitów operetkowych i operowych wszech czasów. To muzyczna podróż do baśniowej krainy – świata wprost ze snu, pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów.

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.

Jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen, m.in. Opery w Magdeburgu, Opery Narodowej, K&K Berliner Filharmoniker.

Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudzają niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy. Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska, czyniąc je niezapomnianym. W programie koncertu znajdziemy również cudowne walce, zabawne polki, ogniste czardasze, can-can w wykonaniu solistów Narodowego Teatru, Opery i Baletu. Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych – Grand Royal Vienna Orchestra.

Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Wspaniały zespół zabierze Państwa do baśniowej krainy operetki, opery i... miłości.

Bilety do nabycia tutaj

Archiwum koncertoweArchiwum informacji