Marzec '24

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK - NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI 3 - NOWY PROGRAM

11 lutego 2024, 17.00 Ceny biletów: od 189 do 219 PLN

 

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Łodzi! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – PREMIERA już 11 lutego w Filharmonii Łódzkiej!

 

Jedyny taki projekt na świecie! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – PREMIERA – Orkiestra Księżniczek – znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek!

 

To już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej – wyjątkowy Noworoczny Koncert Wiedeński 3 pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek! Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje – nieśmiertelne arie i duety, a także najbardziej znane walce i polki Johanna Straussa, największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego świata! Nie zabraknie muzycznych żartów i skeczów.

 

Tego wieczoru artyści udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Sławomir Naborczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Noworoczny Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie.

 

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art. Zakaz kopiowania!

 

Produkcja i reżyseria – Klaudyna i Jędrzej Tomczyk

Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art

 

Bilety do nabycia w kasie biletowej FŁ i online

Bilety grupowe – kontakt@kupbilecik.pl

Archiwum koncertoweArchiwum informacji