Lipiec '24

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

ODKRYWCY MUZYKI: KONCERT

27 maja 2023, 12.30 Kup bilet > Ceny biletów: od 16 do 18 PLN (Bilety na warsztaty obowiązują uczestników warsztatów, bilety na koncert obowiązują dzieci i ich opiekunów)

 

Odkrywcy Muzyki - warsztaty: godz. 11.00

Odkrywcy Muzyki - koncert: godz. 12.30

 

Odkrywcy Muzyki to propozycja dla dzieci w wieku 4–8 lat, stworzona we współpracy z Polskim Towarzystwem Carla Orffa. Każde spotkanie składa się z dwóch części: warsztatów, podczas których dzieci poznają muzykę poprzez zabawę i przygotowują krótkie prezentacje artystyczne, oraz koncertu familijnego, w trakcie którego Odkrywcy słuchają muzyki i sami występują na estradzie, prezentując zdobyte wcześniej umiejętności. Warsztaty zaczynają się o godz. 11.00 i trwają godzinę, po czym po krótkiej przerwie, o godz. 12.30 rozpoczyna się koncert. Warsztaty i koncert to wydarzenia oddzielnie biletowane; dzięki temu na drugą część Odkrywców mogą przyjść wszyscy zainteresowani: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo uczestników. Możliwa jest też wizyta na koncercie bez wcześniejszego udziału w warsztatach. 

Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo tutaj.  

W sezonie 2022/2023 cykl koncertów zatytułowany jest „Wielka gra”; gramy o radość, zabawę, wolność, przyjaźń, dialog. Na koncertach prezentowane są różne style i gatunki muzyczne w porywających wykonaniach. W maju wystąpi Orkiestra Kawalera de Saint-George pod batutą Radosława Dronia

Przy zakupie biletów w kasie na minimum 4 koncerty pojedynczy bilet kosztuje 15 PLN (dotyczy różnych wydarzeń).

Bilet dla dziecka do 3 roku życia kosztuje 6 PLN.

 

 

Orkiestra Kawalera de Saint George fot. Łukasz Ułanowski

Archiwum koncertoweArchiwum informacji