CZERWONE GITARY

Platynowy, jubileuszowy koncert z okazji 55-lecia

15 października 2023, 17.00

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków w kraju i za granicą. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z którą śpiewają wszystkie swoje przeboje, np. „Taka jak ty”, „Historia jednej znajomości”, „Nie zadzieraj nosa”, „Takie ładne oczy”, „Nikt na świecie nie wie”, „Biały krzyż”, „Wróćmy na jeziora”, „Matura”, „Gdy kiedyś znów”, „Zawołam Cię”, „W drogę”, „Kwiaty we włosach”, „Powiedz stary gdzieś ty był”, „Jesień idzie przez park”, „Dozwolone od lat 18”, „Matura”, „Tak bardzo się starałem”.

Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, na całym świecie i została okrzyknięta najlepszym zespołem XX LECIA.

Serdecznie Państwa pozdrawiam
organizator koncertów
Mariola Jankowiak

Agencja Artystyczna TAMADA
www.tamada.info.pl

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina uprzejmie informuje, że wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali Filharmonii ponosi organizator główny (najemca). Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach Filharmonii pozostają po stronie najemcy.