Sierpień '20

13 lipca 2020

Zadanie: „Podniesienie jakości infrastruktury niezbędnej do organizacji koncertów w Filharmonii Łódzkiej”

Na realizację zadania MKiDN przyznało środki finansowe w wysokości 200 000,00 PLN

Zostaną zakupione:

• skrzynie na instrumenty – 5 szt.
  • podest dyrygencki - 2 szt.
  • wyposażenie multimedialne Sali kameralnej (ekran, projektor, akcesoria, okablowanie wraz z montażem i programowaniem)
  • pulpit oświetleniowy z okablowaniem i futerałem
  • oświetlenie efektowe w tym: (oświetlenie liniowe wraz z instalacją, zestrojeniem i szkoleniem + ruchome głowy z akcesoriami)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury