СПЕЦІАЛЬНІ КВИТКИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

До кінця мистецького сезону 2021/2022, тобто до 30 червня цього року, громадяни України, які втекли до Польщі пiд час вiйни, можуть придбати квитки за цiною в 1 злотий на репертуар Лодзінської філармонії: на симфонічні та камерні концерти, фортепіанний та органний концерти. А також на майстер-класи та концерти з циклу «Відкривачі музики» (для дітей 48 років), заняття Baby Boom Bum (для вiд дітей 03 років). Ця спецiальна акцiя не поширюється на суботні ефіри з Метрополітен-опера. Квитки за спеціальною ціною будуть доступні за тиждень до події. Квитки доступнi тільки в касах Лодзинської Філармонії.

BILETY SPECJALNE DLA OBYWATELI UKRAINY

Do końca sezonu artystycznego 2021/2022 czyli do 30 czerwca tego roku obywatele Ukrainy, którzy uciekli do Polski przed wojną, mogą kupować bilety w cenie 1 PLN na wydarzenia repertuarowe Filharmonii Łódzkiej: koncerty symfoniczne i kameralne, recitale fortepianowe i organowe, warsztaty i koncerty z cyklu „Odkrywcy Muzyki” (dla dzieci w wieku 4–8 lat), zajęcia Baby Boom Bum (dla dzieci w wieku 0–3 lata). Oferta specjalna nie dotyczy sobotnich transmisji z Metropolitan Opera. Bilety w specjalnej cenie będą dostępne na tydzień przed danym wydarzeniem wyłącznie w kasach biletowych FŁ.

2024-05