Maj '24

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

RODZICE NA KONCERT, DZIECI DO BAWIALNI

Co zrobić z dzieckiem, które jest za małe, by towarzyszyć rodzicom w filharmonii podczas koncertu? Kupić mu bilet do bawialni!

Bawialnia w Filharmonii Łódzkiej to przyjazne, bezpieczne i ciekawe miejsce dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Podczas koncertu zajmą się nimi profesjonalne opiekunki, a zabawki i akcesoria związane z muzyką pobudzą zainteresowanie światem dźwięków. 

Możliwość skorzystania z bawialni zapewniamy podczas wszystkich koncertów symfonicznych do końca sezonu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie poświęconej danemu koncertowi.  

Na koncert z bawialnią obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca: telefonicznie (42 664 79 79) lub mailowo bilety@filharmonia.lodz.pl, do opłacenia w kasie biletowej FŁ lub przelewem najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Bilet do bawialni można nabyć także online w ramach dostępności miejsc najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Cena zasadnicza: 15 PLN.

 

Bawialnia powstała w ramach projektu „KULTURA 3D. Rozbudowa infrastruktury kulturalnej dla nowoczesnej i wielofunkcyjnej Filharmonii Łódzkiej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Maj '24

2024-05