Grudzień '23

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

DRZWI DO FILHARMONII

Koncerty, relacje, zapowiedzi, transmisje – zapraszamy do odwiedzania portalu streamingowego i VOD „Drzwi do kultury”, na którym znajdą Państwo propozycje FŁ.

„Drzwi do kultury” to portal zdalnego dostępu do materiałów multimedialnych (portal streamingowy) oparty o technologię filmu na życzenie (VOD) oraz transmisje (live streaming). Korzystanie z jego zasobów jest możliwe po wykupieniu dostępu (platforma sprzedażowa) oraz – w przypadku wybranych treści – w ramach odbioru bezpłatnego. Jest pierwszym tego rodzaju wojewódzkim projektem w skali kraju. Stanowi odpowiedź na potrzebę zapewnienia dostępu do usług kulturalno-edukacyjnych mieszkańcom województwa łódzkiego i innym osobom korzystającym z internetu, zwłaszcza w czasie epidemii koronawirusa.

Na portalu dostępna jest oferta siedmiu instytucji prowadzonych przez samorząd Województwa Łódzkiego: Teatru Wielkiego, Teatru im. Stefana Jaracza, Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, Muzeum Sztuki, Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego, Łódzkiego Domu Kultury, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Województwa Łódzkiego.

Multimedia na portalu „Drzwi do kultury” dostępne są bez przerwy przez cała dobę: drzwidokultury.pl.

 


Archiwum koncertoweArchiwum informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie

Grudzień '23

2023-12

03
03