po | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 7 | ||
8 | 10 | 11 | 13 | |||
15 | 16 | 17 | 18 | 20 | ||
22 | 23 | 24 | 25 | 27 | ||
29 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
Koncert uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej i Szkoły Muzycznej I st. im. Stanisława Moniuszki
17 marca 2013, 17.00Wykonawcy
Izabela Modrzejewska, Michał Janicki – prowadzenie koncertu
Jakub Sofiński – akordeon, klasa Pawła Niewiadomego;
Michalina Smulik – fortepian, klasa Alicji Krysteckiej-Krzysztofiak;
Jakub Wawrzyniak – fortepian, klasa Sylwii Gniazdowskiej;
Michał Szejn – gitara, klasa Marka Ulańskiego;
Olga Jastrzębska – wiolonczela, klasa Barbary Korpysz;
Sebastian Marczak – fortepian, klasa Nany Ulańskiej;
Antoni Wielkopolan – klarnet, klasa Artura Modrzejewskiego;
Barbara Pawlak – skrzypce, klasa Beaty Hajn-Kowalczyk;
Zuzanna Wiechno – flet, klasa Marzeny Kowalczyk;
Justyna Marczak – skrzypce, klasa Elżbiety Puchalskiej
Trio fletowe w składzie:
Hanna Kobylińska,
Oliwia Olszowy,
Zofia Szmigiero;
Marzena Dziatkiewicz – przygotowanie
Duet skrzypcowy w składzie:
Justyna Marczak,
Weronika Kubiak;
Beata Hajn-Romanowicz – przygotowanie
Duet perkusyjny w składzie:
Artur Małecki,
Wiktor Gordon;
Sebastian Dworczak – przygotowanie
Duet w składzie:
Hanna Błaszczyk – skrzypce,
Emilia Agajew – harfa;
Patrycja Badowska, Aneta Janiszewska – przygotowanie
Trio klarnetowe w składzie:
Anna Bogusławska,
Adrianna Herczyńska,
Jan Skąpski;
Przemysław Kędzia – przygotowanie
Duet w składzie:
Aleksandra Madalińska – skrzypce,
Zuzanna Madalińska – flet;
Elżbieta Puchalska, Marzena Dziatkiewicz – przygotowanie
Duet fortepianowy w składzie:
Julia Syzdół,
Matylda Dobrosz;
Alicja Grossman-Jędrasiak, Sylwia Gniazdowska – przygotowanie
Orkiestra Gitarowa ZSM im. S. Moniuszki
Patryk Kobylarczyk – dyrygent
Orkiestra Smyczkowa ZSM im. S. Moniuszki
Barbara Sobolczyk – dyrygent
Chór Dziecięcy ZSM im. S. Moniuszki
Kamil Chałupnik – dyrygent
Klasy I–III SM I st.
Beata Kurman, Anna Sadowiak – przygotowanie interpretacji ruchowej
Klasy I–III OSM
Wioletta Dudek – przygotowanie interpretacji ruchowej
Patrycja Chałupnik, Agata Nowak-Górska, Karolina Nowosielska-Zganiacz, Izabela Wiechno, Grażyna Malec
– akompaniament