Lipiec '24

WYCIECZKI AUTOKAROWE NA KOLORY POLSKI

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi zaprasza na wycieczki autokarowe do Poświętnego i Rozprzy, połączone z koncertem festiwalu Kolory Polski. Zapisy w najbliższych dniach w budynku Filharmonii Łódzkiej.

Koncert w Poświętnem odbędzie się 28 lipca (niedziela). W sanktuarium NMP Świętorodzinnej wystąpi Zazula -polsko-ukraiński zespół, łączący praktykę śpiewu białego z elementami współczesnych gatunków rozrywkowych, takich jak rock, funk czy muzyka elektroniczna. Więcej informacji o koncercie: tutaj.

Wycieczka wyjedzie z Lodzi o godz. 11 (przystanek MPK przy ul. Mickiewicza). Na trasie znajdą się: Spała, Konewka, Inowłódz i Anielin.

Na koncert w Rozprzy trzeba zarezerwować sobie niedzielę 11 sierpnia. W kościele Nawiedzenia NMP wystąpią: Aleksander Stachowski – akordeon, Motion Trio oraz Orkiestra AUKSO pod batutą Marka Mosia. W programie między innymi prawykonanie „Koncertu polskiego” na akordeon i orkiestrę smyczkową Leszka Kołodziejskiego. Więcej informacji: tutaj.

Wycieczka wyruszy z Łodzi także o godz. 11. Zmierzając do Rozprzy odwiedzi Witów, Milejów, Mierzyn, Trzepnicę i Gorzkowice.

Koszt jednej wycieczki: 110 PLN. Zapisy będą przyjmowane 16 lipca (wtorek), 19 lipca (piątek) i 24 lipca (środa) w godzinach 12.00-15.00 w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina w foyer przy kasach biletowych. Szczegółowe informacje: 607 960 604.