Lipiec '21

po wt śr cz pt so nd
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

W DNIU DZIECKA

Wszystkim dzieciom z okazji dzisiejszego święta życzymy mnóstwo uśmiechu i radości. Niech zawsze świeci Wam słońce, a każdy dzień mija śpiewająco.
Z myślą o dzieciach w każdym wieku i o dorosłych, którzy podobnie jak dzieci są ciekawi świata, prowadzimy na Facebooku profil „Od malucha do melomana”. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych treści: warsztaty, filmy i rozmowy na różne muzyczne tematy. Materiały mogą być wykorzystane przez same dzieci, rodziców i nauczycieli. Nasze aktualne cykle to:
- „Odkrywcy muzyki” – internetowa odsłona warsztatów z wykorzystaniem metody Carla Orffa dla dzieci od lat 3 do 9;
- „Nasłuchiwanie” – rozmowy dziennikarki muzycznej Agaty Kwiecińskiej z zaproszonymi gośćmi: muzykami, edukatorami i innymi osobami związanymi z muzyką;
- „FILMharmonia” – filmy inspicjenta FŁ Konrada Domagały w humorystyczny sposób przedstawiające kulisy działalności Filharmonii i ciekawostki z jej historii;
- „Potyczki językowo-muzyczne” – filmy teoretyka muzyki i pedagoga Magdaleny Sasin na temat językowych pułapek mówienia i pisania o muzyce.

Zapraszamy!

 


Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
K

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.